Svítilna de.Power USB - Swiss-sale.cz

Odběr novinek [Newsletter]

Svítilna de.Power USB Zobrazit v plné velikosti

Svítilna de.Power USB

Integrovaná dobíjecí funkce přes USB, optimální pro životní prostředí, alternativní použití baterie, možnost volby světelného režimu, balení obsahuje Micro- USB kabel, 18650 Li-lon Akku, ruční poutko /poutko na přichycení/ , záruka 5 let


Více informací

DP-025USB-C

5 Produkty jsou na skladě

2 059,00 Kč

Oblíbená mezi uživateli a optimální pro životní prostředí

Svítilna se vyznačuje jasným a silným světlem, spolehlivostí jakož i pevným tělem z hliníku a funkčním designem. Tyto vlastnosti jsou charakteristické pro všechny svítilny nové značky „de.power“ od LiteXpressu. Po řadě 10 druhů stávajícího standardního sortimentu přicházíme se specielním typem „DP“-025“ Integrovaná USB dobíjecí funkce umožňuje dobíjení Li-lon Akku svítilny kdykoliv a bez vyjmutí.

Micro-USB zástrčka umístěná za utěsněném hliníkovém kroužku je přes USB kabel / v balení/ přímo /jednoduše/ s běžným USB dobíječem spojená . Dvoubarevná LED kontrolka signalizuje stav dobíjení. Akku je přitom chráněn před přebitím nebo nedobitím. Vysoce výkonná LED dioda zn. Cree při plně dobitém Akku vydává světelný výkon 500 lumenů. Volba světelných režimů: silné, slabé a bleskové světlo. Pokud není k dispozici žádná možnost dobíjení, je zde alternativní možnost použití 2 x CR123A Li baterií. Na materiální a výrobní vady je záruka 5 let.